اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۲ کانون وکلای دادگستری استان سمنان

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰2کانون وکلای دادگستری استان سمنان  به استحضار میرسانیم.

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان در 2 مرحله انجام میشود.که اطلاعیه فعلی مربوط به مرحله اول یعنی ثبت نام اینترنتی می باشد و تاریخ و زمان مراجعه حضوری بعدآ اطلاع رسانی خواهد شد

مرحله اول : ثبت نام اینترنتی ( روز یکشنبه 1402/07/16 لغایت   پنجشنبه1402/07/20)

مرحله دوم :  مراجعه حضوری (متعاقبا در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد)

از کلیه پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال ١۴٠٢ کانون وکلای دادگستری استان  سمنان دعوت می شود از روزیک شنبه مورخ  1402/07/16لغایت روز پنجشنبه مورخ 1402/07/20 با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری  استان سمنان نسبت به تکمیل فرم تقاضای پروانه کارآموزی بارگذاری اطلاعات و ارسال مدارک اعلام شده اقدام نمایند

*چنانچه قبول شدگان در مهلت مقرر نسبت به تکمیل فرم تقاضای پروانه کارآموزی به صورت اینترنتی  اقدام ننمایند از آنان ثبت نام حضوری بعمل نخواهد آمد و به منزله انصراف تلقی می شود ضمناً مهلت فوق به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی سال ١۴٠٢ کانون وکلای دادگستری  استان سمنان

مراحل ثبت نام :

١. تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و ارسال اسکن اصل مدارک مورد نیاز در روند ثبت نام اینترنتی در فرمت jpg

نوع مدرک
اسکن تمام صفحات شناسنامه
اسکن کارت ملی(پشت و رو)
اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
اسکن دانشنامه
اسکن کارنامه سازمان سنجش
اسکن گواهی ایثارگری مخصوص ایثارگران
اسکن پروانه کارآموزی (مخصوص کارآموزان کانون سمنان که مجدداً در آزمون شرکت کرده اند)

تذکر: اصل مدارک اسکن شود

٢- مهلت ثبت نام اینترنتی به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

٣- فرم ثبت نام ، که پذیرفته شدگان از طریق اینترنت تکمیل می نماید راساً از سوی کانون پرینت می شود و امضاء های ذیل فرم ثبت نام در روز مراجعه حضوری توسط مسئولین ثبت نام اخذ خواهد شد. بنابراین از ارسال پستی و یا ارائه آن تا روز مراجعه حضوری ( که زمان آن ذیل همین اطلاعیه تعیین شده ) خودداری شود.

۴- فتوکپی برابر اصل مدارکی راکه در روند ثبت نام اسکن شده، به همراه فتوکپی کارنامه سازمان سنجش بعد از تکمیل روند ثبت نام، به ترتیب زیر آماده تحویل در روز مراجعه حضوری که متعابقآ روز و تاریخ آن اعلام خواهد شد، شود.

برابر با اصل مدارک صرفاً از طریق دفاتر اسناد رسمی صورت پذیرد.

کپی مدارک فقط در کاغذ A۴ یک رو تهیه شود.

١-۴- عکس پرسنلی (رنگی ، تمام رخ، زمینه روشن سه در چهار) به تعداد ١٢ قطعه

عکس آقایان با کت و خانم ها با حجاب کامل

٢-۴- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه ((یک سری))

٣-۴- تصویر برابر با اصل کارت ملی (پشت و رو) ((یک نسخه))

۴-۴- تصویر برابر با اصل دانشنامه ((یک نسخه))

تبصره: قبول شده هایی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند: می بایست مدرک کاردانی حقوق خود را نیز ارائه نمایند.

۵-۴- مخصوص آقایان: تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (کارت جدید سیستم هوشمند یا ارائه رسید مربوط به درخواست تعویض کارت از دفاتر خدمات پلیس + ١٠ )

۶-۴- کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش

٧-۴- داوطلبان متقاضی سهمیه رزمندگان و ایثارگران بر اساس شرایط خود به شرح مندرج در آگهی پذیرش آزمون ١۴٠٢، باید گواهی ایثارگری جهت احراز سهمیه از سازمان های مربوط اخذ و همراه با سایر مدارک خواسته شده به کانون ارائه نمائید.

داوطلبانی که به استناد گواهی حضور در جبهه از سهمیه ایثارگری استفاده کرده اند بایستی گواهی حضور در جبهه که در آن تاریخ دقیق حضور در جبهه، مدت حضور و قید داوطلبانه اشاره شده باشد ارائه نمایند.

٨-۴- کارآموزان یا وکلای محترم که مجدداً در آزمون شرکت کرده اند و پذیرفته شده اند کلیه مدارک خواسته شده همراه با تصویر پروانه کارآموزی یا وکالت برای تشکیل پرونده مجدد الزامی است.

۵- در  بخش انتخاب شهر میتوانید شهر محل اشتغال خود در دوران وکالت را از بین تمامی حوزه های قضایی تحت پوشش کانون وکلای دادگستری استان سمنان پیشنهاد دهید . که صرفآ  در حد یک پیشنهاد است  که با توجه به رتبه پذیرفته شدگان و نیز ظرفیت شهرهای حوزه کانون استان سمنان ، بعد از مراجعه حضوری و بررسی مدارک   از طریق سایت کانون و یا کانالهای فضای مجازی  کانون به قبول شده ها اعلام خواهد شد.

۶- جهت احراز هویت، ارائه اصول شناسنامه و کارت ملی بهمراه تحویل فتوکپی برابر اصل شده مدارک ثبت نام در روز مراجعه حضوری الزامی است.

٧- استعلام های مورد نیاز بعد از مراجعه حضوری و تکمیل روند ثبت نام و بعد از انقضای مواعدمقرر استعلامات مربوطه صادرمیشود

*٨- عدم ثبت نام اینترنتی در موعد مقرر به منزله انصراف از قبولی در آزمون تلقی خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی بعد از مهلت ثبت نام پذیرفته نخواهد شد.

*(نکات مهم : (الزاماً کپی مدارک در کاغذ ۴A تهیه شود

ارائه تصویر مصدق تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی (دانشنامه) و پرینت کارنامه سنجش و ١٢ قطعه عکس برای تمامی پذیرفته شده ها و تصویر مصدق کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت (مخصوص آقایان) و گواهی ایثارگری (مخصوص قبول شده ها با سهمیه ایثارگری) در زمان اعلام شده برای مراجعه حضوری الزامی است.

حضور شخص پذیرفته شده در روز و ساعت تعیین شده برای مراجعه حضوری الزامی است.

چنانچه پذیرفته شده ها در روز مراجعه حضوری مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را به همراه نداشته باشند از آنان ثبت نام بعمل نخواهد آمد.

چنانچه پذیرفته شده ها شرایط مندرج در آگهی آزمون ورودی کارآموزی وکالت را نداشته باشند از آنان ثبت نام بعمل نخواهد آمد و قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

کلیه پذیرفته شدگان قبل از مراجعه حضوری بایستی در دفاتر خدمات قضائی ثبت نام سامانه ثنا را انجام داده باشند.

برنامه زمان بندی مراجعه حضوری (جهت احراز هویت و تطبیق مدارک و مستندات) متعاقبآ اعلام خواهد شد

توجه: به مراجعات حضوری و تماس های تلفنی پاسخ داده نمی شود. و  نیز با اتمام مرحله اول ثبت نام ، در مورد ثبت نام حضوری و احراز هویت و تطبیق مدارک و مستندات اطلاع رسانی خواهد شد

تلفن 02331813  داخلی  5واحد انفورماتیک   و  داخلی 2 واحد  کارآموزی واختبار – فقط برای پاسخگویی به اشکالات ثبت نام اینترنتی (در ساعات اداری 10 صبح الی 15) در نظر گرفته شده است

لینک ثبت نام اینترنتی از تاریخ یکشنبه 16\7\1402 بر روی سایت کانون به نشانی smnbar.org  قرار می گیرد.